Tak se to konečně podařilo. Ve středu 28.9. se nám po peripetiích s počasím podařilo dohrát finále ZLATOHORSKÉ LIGY. 
Co se týká singlů, ty se nám podařilo odehrát již v prvním termínu a vítěz byl znám. Horší to bylo bohužel se soutěží deblistů, kterou jsme museli přerušit v půlce zápasů. Ale počasí bohužel neovlivníme.
Ale teď už k výsledkům. Titul nejlepšího hráče ZLATOHORSKÉ LIGY si za rok 2016 po dvouleté pauze odnesl Martin Pavlásek (na 2. místě skončil Petr Stuchlík a na 3. místě Zdenek Trličík). 
A titul nejlepších deblových hráčů si odnesli Martin Pavlásek a Martin Černatovič (2. misto Zdenek Trličík a Petr Stuchlík, 3. misto Milan Biedrava a Adam Trličík)
Vítězům gratulujeme a všem ostatním hráčům děkujeme za účast a těšíme se na další ročník.
Zvláštní poděkování patří Martinovi P. za celoroční administraci.
Pár fotek zde.
A. 
 

Ahojte,

připomínám všem, že se v sobotu 17.9. v 9:00 uskuteční závěrečný turnaj ZH ligy.  Do finálových bojů postupuje prvních 8 hráčů singlů dle tabulky a jsou nasazeni do pavouka následovně. Do deblového finále postupuje prvních 10 hráčů v tabulce a prvních 5 je do tabulky nasazeno takto a v sobotu ráno si vylosují k sobě spoluhráče. 
Z finále se omluvili Kamil a Marcel, takže v singlech Marcelův soupeř z pavouka postupuje rovnou, v deblech místo těchto dvou bude hrát Martin Černatovič a Jirka Sekanina.
Zváni jsou samozřejmě všichni hráči ZH ligy i ostatní tenisoví přátelé.
Přijďte nás podpořit. :)
A.
 

Kontakt

TenisBar Zlaté Hory

Tenisové kurty
Bezručova 462
793 76 Zlaté Hory


Milan Biedrava
+420 773 670 566
+420 773 660 564