20.10.2016 12:49

2016

Ženský dlouhodobý tenisový turnaj neregistrovaných hráček pod názvem "Dámská jízda"

 
Do turnaje jsme poprvé vstoupily pod názvem HOLKYZH v roce 2013 ve složení Alena Marinková, Sylva Tománková  a Ilona Follnerová. 
Vzájemné zápasy se musí každý rok odehrát od dubna do června a v září probíhá vždy finále a vyhlášení výsledků dané sezony. Soupeřky byly z Bruntálu, Břidličné a Krnova a vždy bylo nutné odehrát dva singly a  jeden double.
Do turnaje jsme nastoupily jako nováčci a podařilo se nám celkově zvítězit.
 
V roce 2015 se pak náš tým rozšířil o další hráčky: Evu Konečnou a na chvíli i Lenku Veseckou.
A ve složení Alča, Sylva, Ilonka a Eva jsme pokračovaly i v letošní sezoně 2016. Těší nás, že jsme si nastavenou vítěznou laťku z roku 2013 udržely každou sezonu a daří se nám již čtyři roky plout tímto turnajem na vítězné vlně.
 
V průběhu dámské jízdy musí každý tým odehrát dva zápasy na domácím hřišti a protože se všem líbilo na našich kurtech, rozhodly jsme se uspořádat pro všechny ženy na konci sezony pohodový turnaj pod názvem Babí léto. Do tohoto turnaje čtyřher se přihlásily týmy z Bruntálu, Břidličné a Zlatých Hor, celkem dvanáct hráček, nakonec bohužel pro zranění hráčky z Bruntálu, nastoupilo hráček deset. Turnaj od počátku zaštítil finančně Čestmír Petroš a organizačně Jiří Tománek. K pohodové sportovní náladě pomohlo i krásné počasí, výborné občerstvení, které  napekly hráčky, a dokonalý servis na kurtech zajistili Martin Černatovič a Petr Follner. K vyhlášení výsledků patřily i krásné ceny za které děkujeme :
firmě Halen - Čestmír Petroš, zlatnictví - Zdenek Trličík, řeznictví - Rostislav Kamler, město Zlaté Hory, tenis bar - Milan Biedrava, míče do hry zajistila TJ Zl.Hory.
Všem děkujeme za účast a podporu, za rok opět na Václava...
 
Fotky z turnaje zde Babí léto zde
 
Fotky z finále Dámské jízdy zde
 

—————

Zpět