14.10.2013 21:38

„TURNAJ KAMARÁDŮ“

TURNAJ KAMARÁDŮ“

V sobotu 12.10.2013 jsme se po poledni sešli na tenisových kurtech abychom se oficiálně rozloučili s tenisovou sezónou 2013, i když nám snad počasí dovolí ještě  si alespoň pár dnů zahrát. Tuto závěrečnou akci jsme společně s organizátory a sponzory nazvali „Turnaj kamarádů“ a už z názvu je jasné, že v něm nešlo o žádné vyhecované a nelítostné tvrdé boje, ale o setkání fajn lidí, kteří se na kurtech přes sezonu rádi potkávají. Hrála se utkání smíšených párů, které byly spolu náhodně nalosovány po čtyřech párech ve dvou skupinách. První dva umístění ze skupin se utkali křížem o finále, které zcela ovládly sestry Sylva a Pavla Tománkovy. V samotném finále, které se již hrálo pod umělým osvětlením byla úspěšnější Sylva a její partner Petr Stuchlík, kteří zaslouženě první ročník turnaje vyhráli.

 

Konečné pořadí Turnaje :             1.    Sylva Tomanková, Petr Stuchlík

2.       Tománková Pavla, Jiří Sekanina

3.       Konečná Eva, Jiří Matyščák

4.       Alena Biedravová, Lars Janiš

                                                    5-6.  Květa Kotoulková, Milan Biedrava

                                                            Simona Širancová, David Biedrava

                                                    7-8.  Lenka Vesecká, Jan Dvořák 

                                                            Jitka Sideridisová, Marek Tomaštík

 

Díky sponzorům a zároveň organizátorům turnaje měli všichni hráči a pozvaní hosté zajištěn oběd, soudek piva, na večer steaky z grilu, studené obložené mísy - to vše zdarma.

Všem sponzorům tímto děkujeme: Hobby centrum Daniel Kotoulek, Jiří Matyščák, Petr Stuchlík, Tenis Bar Milan Biedrava. Hodnotné ceny do turnaje pro čtyři nejlépe umístěné páry věnovalo STUDIO 4 Jiří Pěčonka. 

 

 

 

—————

Zpět