21.09.2018 11:00

VEČERNÍ Milanův TURNAJ -čtyřhry

V pátek 24.8.2018 od 17.00 hod. se uskutečnil velmi kvalitně obsazený večerní turnaj ve čtyřhrách. Páry tentokrát nebyly losovány, takže byly k vidění velmi silné dvojice hráčů a na kvalitě turnaje to bylo znát. Turnaje se zúčastnili jak hráči domácí-zlatohorští, ale i hráči z Mikulovic a Ostravy. K občerstvení měli hráči během turnaje k dipozici pitný režim, ovocné mísy a k jídlu steaky, po turnaji pak obložené masové mísy.

Účastníci turnaje:

1) Sekanina, Sedlář

2) Šuráň, Mrtka

3) Tomaštík, Pavlásek

4) Stuchlík, Svozil

5) Matyščák, Trličík

6) Biedrava, Anft

7) Hinšt, Dubský

8) Šťastný L., Šťastný R.

9) J.Ponča, R.Ponča

Páry byly nasazeny a nalosovány do dvou skupin, ze kterých nepostoupil jen jeden pár. Ostatní hráli dále vyřazovacím způsobem podle umístění ve skupinách. Nakonec se po urputných a krásných bojích probojovali do finále páry z Ostravy Jarda Ponča, Radim Ponča a Franta Hišt, Libor Dubský. O třetí místo si to rozdali Libor Šťastný, Roman Šťastný a Milan Biedrava, Marcel Anft. Po hladkém průběhu si nakonec 3.místo vybojovali M.Biedrava a M.Anft. Ve finále si potom zaslouženě celkové vítězství po senzační hře vybojovali bratranci J.Ponča a R.Ponča.

 

Celkové pořadí v turnaji:

1. Jarda Ponča, Radim Ponča

2. Franta Hinšt, Libor Dubský

3. Milan Biedrava, Marcel Anft

4. Libor Šťastný, Roman Šťastný

 

Nejlepší páry si odnesli z turnaje hodnotné dárkové koše, které věnoval pořadatel turnaje TenisBar Milan Biedrava. Za velmi kvalitní obsazení turnaje a nádherné hry, které měli opravdu velmi dobrou kvalitu tímto všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na další turnaj opět příští rok.

 

—————

Zpět