17.09.2013 08:19

Výsledky Holgroup liga 2013

Výsledky dlouhodobého turnaje  „Holgroup 2013“

 

V sobotu 7.9.2013 od 09.00 hod. proběhl na tenisových kurtech ve Zlatých Horách závěrečný-finálový den dlouhodobého turnaje, kdy se utkali nejlepší čtyři dvojice ve čtyřhrách a poté si to rozdalo 8 nejlépe umístěných hráčů ve dvouhrách. Rozpis zápasů byl dán běžným pavoukem.

Ve čtyřhrách se do finále probojovali podle očekávání dvojice bratrů L.a R.Šťastných a M.Biedrava, M.Anft. Po dvou vyrovnaných setech byl stav 1:1 takže rozhodoval super-tajbrejk, ve kterém byli šťastnější bratři Šťastní. O třetí místo se utkali dvojice otec a syn Tomaštíkové-Miloš a Marek proti Márinkové Alči a Tománkové Sylvě. Po skvělém výkonu byli naše nejlepší holky lepší a vybojovali si tak celkové krásné třetí místo v turnaji.

Ve dvouhrách se odehrály velké tenisové bitvy a nakonec se pavoukem až do finále probil favorit a vítěz minulého ročníku Martin Pavlásek a rovněž loňský finalista Milan Biedrava. Takže se vlastně opakovalo finále z minulého ročníku a mělo i stejného vítěze, když Martin Pavlásek vyhrál po skreči soupeře. V utkání o třetí místo se utkali Marcel Anft a Petr Holík, který postoupil bez boje, protože jeho soupeř „Matys“ nemohl hrát kvůli svalovému zranění – škoda. I když „Holajz“ velmi vzdoroval, třetí místo po výhře nakonec po zásluze získal Marcel Anft.

Časově se zvládly i zápasy o umístění na 5-8 místě, kdy se o 5. místo utkali Petr Follner a Martin Černatovič. V tomto zápase se „Pecka“ hodně hecnul a po výhře se stal „zlatohorskou pětkou“ pro rok 2013 (což jsme poslouchali až do půlnoci )

Po celý den nám přálo počasí a v úmorném horku se hráli velké a krásné bitvy. Všichni hráči si sáhli až na dno svých sil, hlavně ti, kteří hráli nejprve čtyřhry a poté bojovali vlastně bez odpočinku ještě ve dvouhrách. K jídlu griloval Miloš výborné steaky a piva se vypily dva soudky. Všichni účastníci finálového dne si odnesli za své výkony hodnotné ceny a po vyhlášení výsledků si příjemně poseděli u nejedné (láhve) slivovičky.

Za hodnotné ceny a pomoc při organizaci turnaje děkujeme těmto sponzorům: sanatorium EDEL-p.Svozil, Holgroup-Petr Holík, TenisBar-Milan Biedrava, HALEN-Čestmír Petroš, Město Zlaté Hory, zlatnictví Zdeněk Trličík restaurace Nonstop-Klemoš, restaurace Sokolovna-Karel Nožička,  propagace turnaje-Jiří Tománek ml.

 

Za  celkové vedení výzev, výsledků a průběžných tabulek patří velké poděkování Martimu Pavláskovi.

 

 

                                    Milan Biedrava

 

Konečné výsledky:                                  

Pořadí

Dvouhry

Čtyřhry

1.

Pavlásek Martin

Šťastný Libor, Šťastný Roman

2.

Biedrava Milan

Biedrava Milan, Anft Marcel

3.

Anft Marcel

Márinková Alča, Tománková Sylva

4.

Holík Petr

Tomaštík Miloš, Tomaštík Marek

5.

Folner Petr

Holík Petr, Lis Ryszard

6.

Černatovič Martin

Svozil Adam, Trličík Adam

7.

Svozil Adam

Sekanina Jiří, Kotoulek Daniel

8.

Matyščák Jiří

Bohumír Riegel, MachVladimír

9.

Biedrava David

Matyščák  Jiří, Janiš Lars

10.

Janiš Lars

 

11.

Husvéth Tomáš

 

12.

Charalambidis Vít

 

13.

Kořán František (odstoupil pro zranění)

 

 

—————

Zpět