V sobotu 15.7. se uskutečnil turnaj TJ ve čtyřhrách. Hned ráno se nalosovalo rekordních 9 dvojic. Ty se navzájem utkaly ve 2 skupinách, ze kterých vzešlo pořadí do finálového “pavouka”

Všichni hráči během celého dne sváděli nespočet nádherných tenisových soubojů, které pouze během oběda na chvíli přerušil déšť. Ale to nás díky perfektně udělaným kurtům zdrželo pouze nepatrně a pár minut po dešti se už zase mohlo hrát.

Po velice vyrovnaných soubojích se nakonec z vítězství radovala dvojice Petr Stuchlík a Marcel Anft. Těm ve finálovém souboji podlehli Jorgos Cekuras a Petr Follner. Na třetím místě se umístila dvojice Alča Marinková s Milošem Tomaštíkem.

Vítězům gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast a skvělou náladu.

 

Fotky od Ilonky zde

A.


V neděli 25.6. se uskutečnil již 7. Gábikův memoriál, turnaj ve čtyřhrách.

Turnaje se zúčastnilo 7 párů, které ve vzájemných soubojích bojovali o putovní pohár Gábika Markoviče.

Ten si nakonec díky všem vyhraným zápasům odnesli Alča Marinková s Martinem Černatovičem.

Na druhém místě se umístil Georgis Cekuras s Milanem Biedravou a třetí skončili Marián Wetter s Michalem Hanulíkem.

Děkuji všem, kteří se zúčastnili a tím uctili památku našeho velkého kamaráda a bývalého člena klubu.

Velké díky za pomoc a podporu také patří Milanovi Biedravovi, Rosťovi Kamlerovi a Jirkovi Tománkovi.

 

Fotky od Ilonky zde


Po dlouhé zimní pauze se konečně 25.3. uskutečnil v krnovské hale první letošní turnaj tenisového oddílu ve čtyřhrách. Ve dvou skupinách proti sobě nastoupilo 8 dvojic.

Po velice vyrovnaných zápasech v každé skupině systémem "každý s každým" byly dle umístění ve skupině nasazeny dvojice z obou skupin do vyřazovacího "pavouka".

V něm se nejvíce dařílo dvojici Pavlásek - Cekuras, kteří ve finále porazili dvojici Trličík - Stuchlík. Na třetím místě se umístila dvojice Biedrava - Svozil.

Za pomoc a podporu děkujeme firmě Halen s.r.o., Řeznictví Kamler, TJ Zlaté Hory a Jirkovi Tománkovi a budeme se těšit na další společný turnaj, kterým by měl být Gábíkův memoriál. Termín bude upřesněn.

Fotky z turnaje zde.

A.


Kontakt

TenisBar Zlaté Hory

Tenisové kurty
Bezručova 462
793 76 Zlaté Hory


Milan Biedrava
+420 773 670 566
+420 773 660 564